Zvolen sa môže pochváliť zaujímavým projektom. Na zrekonštruovanej Tulskej ulici sa nachádza Atrium, novostavba s výhľadom na Pustý hrad a jedinečným konceptom rezidenčného bývania.

Nové bývanie vzniká v poslednom období vo viacerých častiach našej krajiny. Výnimkou nie je ani mesto Zvolen, ktoré sa môže pochváliť zaujímavým projektom moderného rezidenčného bývania. Ak premýšľate nad novým bývaním na strednom Slovensku, pozrite sa s nami na to, čo Atrium ponúka svojim obyvateľom.

Atrium Zvolen

Moderný  komplex ponúka okrem výhodnej polohy aj kvalitu vyšších štandardov pre váš komfortný a pohodlný život. Vďaka kvalitnému konštrukčnému systému spoločnosti Steelong si budete môcť užívať výhody mestského bývania v modernej nadstavbe. „Byty sú postavené z vysoko kvalitných materiálov s ohľadom na nízku energetickú náročnosť ako prejav rešpektu k prírode. Energetický koeficient na úrovni pasívneho domu a vlastná plynová kotolňa sú zárukou nízkych poplatkov za bývanie,“ uvádza sa na oficiálnych stránkach projektu. Atrium poskytne 2,3 a 4 izbové byt s terasami a súkromným átriom na nádvorí v cenách už od 1300 € / m² bez DPH.

Atrium prináša viacero zaujímavých benefitov a rôznych oddychových či voľno-časových aktivít pre malých i veľkých. Navyše projekt moderného bývania ponúka vlastnú vnútornú oddychovú zónu s detským ihriskom a letnou relax zónou.

Svoje auto budú mať obyvatelia zaparkované priamo v interiéri parkovacieho domu. Okrem bezproblémového parkovania môžu obyvatelia rezidenčného domu využiť zľavy aj v autoumyvárni. Výhody svojho VIP členstva si môžu uplatniť rovnako v reštaurácii a v moderne vybavenom fitness centre. Obyvatelia Atria majú tiež k dispozícii aj upratovaciu službu, ktorá zabezpečí čistotu spoločných priestorov, ale aj súkromných bytov. Občianska vybavenosť v tejto lokalite im zaisťuje pešiu dostupnosť škôl, škôlok, obchodov, zdravotníckych zariadení, pošty či mestskej hromadnej dopravy.

Viac si o tomto jedinečnom projekte moderného bývania môžete pozrieť vo videu nižšie.


TIP: Sledujte nás aj na našom Facebooku, kde sa dozviete ešte viac zo sveta architektúry a dizajnu.


Zdroj: www.atriumzvolen.sk