Developer BM PARK prichádza s novým projektom, ktorým sú Bytové domy Barbora. Tie zaujmú nielen moderným prevedením, ale aj lokalitou, pretože sa nachádzajú v blízkosti Vysokých Tatier.

Bytové domy Barbora

Bytové domy Barbora ponúkajú v Poprade štýlové bývanie s množstvom dispozičných, rozmerových ale aj cenových alternatív. V ponuke sú garzónky, dvojizbové, trojizbové a štvorizbové byty, ktoré svojou priestrannosťou vyhovejú aj tým najnáročnejším klientom. „Ide o výstavbu 64 bytových jednotiek v samostatne stojacich sedempodlažných bytových domoch, pričom jedno podlažie bude podzemné. K bytom bude vyriešené aj komfortné parkovanie na parkovacích státiach buď v podzemných garážach alebo vonkajšie parkovacie státie. Nové bývanie spríjemní aj detské ihrisko, relaxačno-športová plocha a trávnatá plocha,“, uvádza sa na oficiálnych stránkach projektu.

Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.

Skvelá lokalita na bývanie

Bytové domy sa budú nachádzať na sídlisku Juh IV – Merťuky v Poprade. Developer na webových stránkach približuje aj to, že lokalita spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, cyklistický chodník a nákupné centrá do 5 minút autom. Nádherný výhľad na Vysoké Tatry dodáva projektu unikátnosť a jedinečnosť. „Bytové domy Barbora sú tak šikovným riešením nielen pre záujemcov o kvalitné trvalé bývanie, ale aj výhodnou voľbou pre tých, ktorí považujú vlastný byt v tesnej blízkosti najkrajších slovenských hôr za dobrú investíciu,“ dodáva developer projektu.


TIP: Prečítajte si aj náš článok Bývalá textilka Slovenka v Banskej Bystrici by sa mala zmeniť na obytnú štvrť


Viac si o tomto projekte nového bývania v Poprade môžete pozrieť vo videu.


TIP: Sledujte nás aj na našom Facebooku, kde pravidelne pridávame zaujímavosti a novinky zo sveta architektúry a dizajnu.


Zdroj: bytybarbora.sk, trend.sk