Prešov patrí k najväčším slovenským mestám a ponúka skvelé podmienky na život. V jeho mestskej časti Nová Dúbrava pribudnú už čoskoro desiatky nových bytov. Pozrite sa s nami na to, ako budú vyzerať a kedy by mali byť dokončené.

Developer KAMI PROFIT

Výstavbu Bytového domu Sabinovská realizuje stavebná spoločnosť KAMI PROFIT, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už od roku 2005. V súčasnosti ma zastúpenie na slovenskom, českom, rakúskom a dokonca aj na chorvátskom trhu. Okrem tohto projektu sa devoloper nedávno pustil aj do stavby Bytových domov Barbora v Poprade. Tie zaujmú predovšetkým výhodnou lokalitou s výhľadom na tatranské štíty.

Bytové domy Barbora, Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.

Bytový dom Sabinovská

Bytový dom Sabinovská je nový rezidenčný projekt na Sabinovskej ulici v Prešove, v mestskej časti Nová Dúbrava. Skladá sa z troch sekcií so samostatnými vstupmi a výťahmi, dve majú šesť nadzemných podlaží, jedna je ustúpená a má tri nadzemné podlažia. „Bytový dom Sabinovská ponúkne celkovo 27 dvojizbových bytov, 16 trojizbových apartmánov. Štvorizbový mezonet na najvyššom poschodí ponúkne budúcim majiteľom výhľad na celú lokalitu, pričom byty na prízemí budú mať predzáhradky,“ informuje konateľ spoločnosti KAMI PROFIT, Milín Kaňuščák.

Snahou projektu je vytvoriť vhodné podmienky pre mladé rodiny s deťmi i jednotlivcov. „K bytom bude vyriešené aj komfortné parkovanie na parkovacích státiach v podzemných garážach alebo vonku. Projekt ponúka nové detské ihrisko a trávnaté plochy pre oddych,“ uvádza sa na jeho oficiálnych stránkach.

Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.
Zdroj: KAMI PROFIT, s.r.o.

Projekt je financovaný VÚB bankou. Klient pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve zaplatí 10 % ceny bytu, zvyšok až po kolaudácii a podpise samotnej kúpnej zmluvy. Výstavba bytového domu sa začala v októbri 2020 a ukončenie je naplánované na november 2022.


TIP: Sledujte nás aj na našom Facebooku, kde pravidelne pridávame rôzne zaujímavosti zo sveta architektúry a dizajnu. Neváhajte a buďte v týchto oblastiach informovaní ako prví.


Zdroj: bytysabinovska.sk, trend.sk