Domy na stromoch vznikajú v poslednom období takmer po celom Slovensku. Ak túžite prežiť jedinečný zážitok obklopený krásnou slovenskou prírodou, tak neváhajte a niektorý z týchto domčekov navštívte a strávte v ňom niekoľko dní.

Treehouse

Tento krásny dom na strome sa nachádza len 5 minút chôdze od kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach. Mesto a jeho okolie ponúka množstvo príležitostí na kultúrne, oddychové či športové vyžitie. Ak chcete zažiť jedinečné chvíle obklopený krásnou prírodou, tak tejto dom je na to ako stvorený.

Zdroj: treehouse.sk

Dom na strome

Tento dom má naozaj výnimočnú polohu a nemyslíme tým le to, že sa nachádza priamo v korunách stromov. Nájdete ho v národnom parku Nízke Tatry, je obklopený Západnými Tatrami a horami Veľkej Fatry. Vidieť sa z jeho terasy dajú aj Chočské vrchy. Táto lokalita ponúka doslova dychberúce výhľady.

Zdroj: nastrome.sk

Wildhouse

Z pohodlia a bezpečia terasy domčekov Flora alebo Fauna môžete sledovať krásne prostredie Národného parku Veľká Fatra, kde sa z Pavlovej lúky na Donovaloch ukazuje neobyčajná prírodná panoráma okolitých vysokých hôr a zmiešaných lesov.

Flora, zdroj: wildhouse.sk
Fauna, zdroj: wildhouse.sk

Oaktreehouse

Tento domček na strome nájdete v Modre a je určený pre každého, kto má rád prírodu a rád by si posedel na príjemnej terase či vyskúšal, aké to je spať v tesnej blízkosti korún stromov. Dom je situovaný vo veľmi dobrej lokalite, a tak sa z neho môžete dostať na hrad Červený Kameň či Smolenický zámok.

Zdroj: oaktreehouse.sk

Dubodom

Ak patríte k milovníkom vína a vinohradov, tak Dubodom, situovaný nad Svätým Jurom, je domom, ktorý si zamilujete už na prvý pohľad. Vychutnať si tam môžete nielen pohár dobrého vína, ale aj ticho, pokoj lesa a malokarpatskú prírodu.

Zdroj: dubodom.sk

Vyskúšajte niektorý z týchto netradičných domov umiestnených v korunách stromov a garantujeme vám, že budete mať zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete. Do komentárov sa môžete podeliť s vašimi tipmi, ak ešte o nejakom podobnom dome na strome viete.